Spánek na našich matracích je momentálně nejzdravější způsob využití času, kterého máme čím dál méně . Přesvědčte se sami!

V dnešním světě nejsou města jen místa, kde žijí lidé, ale také města, kde se věci dějí. Jsou to místa, kde lidé komunikují a sdílejí nápady a pohledy. Dokonalým příkladem toho by bylo Tokio nebo New York City, jak je nazvalo mnoho lidí, kteří je denně (možná až příliš často) navštěvují. Je velmi těžké si představit, že někdo skutečně žije v New Yorku nebo Tokiu, aniž by byl neustále obklopen vším, co se kolem nich děje. Ale co když něco

Spaní na matraci je zdravou alternativou pravidelného spánku. Spaní na matraci má několik výhod:

Lepší spánek, kontrola bolesti zad, snížení stresu a úzkosti (tato část není zcela pravdivá). Pomáhá při bolestech zad a snižuje stres.

Když spíme, naše těla mají 24 hodin na opravu svých elektronických zařízení. Pokud se ale této matrace dokážeme zbavit, můžeme ušetřit tolik času.

Některé chytré matrace mají vestavěné senzory, které analyzují váš spánek, aby vytvořily personalizovanou matraci, která vám nejen pomůže lépe spát, ale také vám pomůže během spánku relaxovat. Pro nastavení chytré matrace se k pěnové nebo jiné vrstvě matrace připojí senzor a také bezdrátový vysílač a přijímač. Konečným výsledkem je vlastní řešení pro lepší spánek každou noc bez nutnosti změn nebo úprav dodavatelem, dokud nevyměníte starou matraci.

Začínám být unavený. Opravdu půjdu k lékaři? Bude to nějaký rozdíl? Jak se na to dívám, jedinou další alternativou je spaní na mé matraci. Je to buď to, nebo se zbavit bolesti zad nebo spát na tvrdé podlaze.

Tento článek, který je hostujícím příspěvkem Sergeje Golovanova, je dobrým čtením pro každého, kdo se chce naučit lépe spát.

Mnoho lidí je opravdu zvědavých a zajímá se o to, jak se zbavit bolestí zad, problémů se spánkem nebo dokonce poruch spánku. V této epizodě se dozvíte o novém přístupu, jak se zbavit všech těchto problémů a lépe spát.

Spánková apnoe je jedním z nejčastějších stavů u lidí. Vyznačuje se potížemi s dýcháním během spánku, což často vede k dušení. Když spíte, jste nejen nehybní, ale váš mozek má také omezený přísun kyslíku a tělo potřebuje určitý čas, aby ho zase dostalo. S náplastmi Prokinetic podle této technologie lze všechny tyto problémy snížit nebo zcela odstranit.

Váš mozek potřebuje kyslík, aby správně fungoval, a proto každý den spíme v průměru o 1-2 hodiny déle, než ve skutečnosti potřebujeme!

Nejen naše těla mají šanci lépe spát.

Pokud vás bolí záda nebo se vaše matrace dlouhé hodiny nepoužívá, měli byste využít příležitosti a najít perfektní řešení. Aplikací správného ošetření matrace se vaše záda zbaví bolesti a ztuhlosti a bude se na nich pohodlně spát.

Pro ty, kteří spí na svých matracích, jste si možná všimli bolesti zad a nepohodlí, které matrace způsobují vašim zádům. Tomu se lze vyhnout spánkem na posteli místo na matraci.

Moderní medicína zjistila, že spánek na posteli zdaleka není zdravou alternativou odpočinku. Mnoho lidí zjistilo, že jejich bolesti zad nebyly vyléčeny hodinovým spánkem na pohovce nebo křesle.

Co tedy můžeme s tímto problémem dělat? V tomto článku budeme hovořit o tom, jak můžete snížit bolesti zad a také se cítit méně unavení, když spíte doma. Podíváme se na různé strategie používané v nemocnicích a nemocnicích po celém světě k řešení tohoto problému.