BIOSYNCHRON aktivní matrace jsou pozitivní odpovědí na negativa současného moderního životní stylu

Všichni víme, že matrace je nejdůležitější nábytek v našich domovech. Ale nemůžeme bez toho žít.

Nováčci si musí najít cestu v bludišti tradičních matrací a vyzkoušet několik různých typů matrací.

Výzkumy ukazují, že až 50 % populace trpí chronickou bolestí, která je v noci nenechává vzhůru, ubírá jim spánek a způsobuje únavu.

V předchozí studii o poruchách spánku u dospělých bylo zjištěno, že průměrné množství REM spánku za noc bylo méně než dvě hodiny, zatímco průměrné trvání bdělosti během první poloviny noci dosáhlo více než 8 hodin. To je jeden z mnoha důvodů, proč lidé trpí poruchami spánku. Bylo také zjištěno, že aktivní matrace kromě poskytování optimálních podmínek pro spánek mohou snížit bolesti zad a také pomoci zmírnit některé další typy chronických bolestí. Aktivní matrace je přínosem nejen pro zdraví, ale také pro tento typ problémů souvisejících se stresem, jako jsou bolesti zad a nespavost. Matrace ochlazuje a generuje teplo.

Po přečtení tohoto článku pochopíte, jak vás digitální svět ovlivnil a jak špatný může být život. Uvidíte také, že existuje nový způsob, jak tento problém vyřešit – zbavit se bolestí zad a nespavosti.

Matrace Biosynchron Active jsou novým druhem matrací, které při pravidelném používání uživateli zlepší kvalitu spánku. Jsou zaměřeny na lidi, kteří trpí bolestmi zad, nespavostí nebo jinými různými problémy souvisejícími se spánkem. Technologie, která za tím stojí, se nazývá bioscannellaser (BALL) a byla vynalezena společností MattressOZ pro svého zákazníka v Číně, který trpěl silnými bolestmi zad v důsledku svého sedavého způsobu života.

Myšlenkou za tím bylo použití inteligentních komponent v matraci, jako je bioscannellaser, aby bylo zajištěno pohodlí.

BiSynchron je inovativní řešení pro lepší zážitek ze spánku. Toho je dosaženo umístěním paměťové pěny a komfortních vrstev na jednu stranu matrace a použitím hypoalergenních materiálů, aby bylo pro vaše tělo pohodlnější spát.

„Bolesti zad“ jsou způsobeny tím, že většina z nás žije velmi moderním životním stylem, který našemu zdraví celkově neprospívá. Jako takové můžeme využít výhod technologií, jako jsou chytré telefony, tablety a počítače, abychom se tohoto problému zbavili.

Síla těla a mysli je v obrovském měřítku testována proti každodennímu životnímu tlaku. Více než 5 miliard lidí žije v zemích, kde je jejich zdraví, zejména bolesti zad a držení těla, problémem.

Je nejvyšší čas, abychom svému tělu začali věnovat větší pozornost, abychom mohli vést život bez stresu a zdravě.

Nová generace výrobců matrací na míru se sídlem v Austrálii přišla s něčím, co navždy změní naše životy. Jmenuje se BIOSYNCHRON Active Matrace. Spojuje nejmodernější vědu, pokročilou technologii a design a vyrábí matrace, které zabraňují bolesti tím, že absorbují tlak, regulují teplotu a dokonce pomáhají vašemu tělu udržet si přirozenou polohu, když v noci spíte! Výsledek? Kvalitnější spánek.

Moje zkušenosti mě vedly k tomu, že jsem uznal důležitost dobré matrace a rozhodl jsem se přinést pozitivní řešení.

„BIOSTYLE” je globální společnost specializující se na návrh, výrobu a distribuci aktivních matracových systémů. Již od roku 1994 jsou schopni úspěšně implementovat vlastní vysoce kvalitní technologii aktivních matrací do svých produktů. V roce 2014 představili „My sleep system“. BIO-SYNC MATTEN je aktivní matracový systém, koncepčně inspirovaný sportovními sportovci, kteří trpí bolestmi zad a potřebují odpočívat déle než čtyři hodiny denně. Výsledkem je třídílný systém určený pro spánek, pohyb a relaxaci umožňující jedné osobě odpočívat doma a přitom se stále volně pohybovat po celý den. Kombinuje tři inovativní technologie: Dynamické masážní přístroje, Biotelemetrické senzory

Momentálně máme spánku tak akorát. Ale stále je považován za dobrý způsob spánku. Podle údajů z USA lidé potřebují v průměru 7 až 8 hodin spánku každou noc. A to není vše: podle studie University of Michigan a GigaScience existuje více než 40 % Američanů, kteří nemají dostatek spánku každou noc. Proto je důležité klást důraz na udržení svého zdraví a snažit se co nejvíce spát, abyste se druhý den cítili lépe. probuzení v brzkých ranních hodinách vám také může pomoci rychleji se zotavit z každodenních úkolů a zůstat aktivní během pracovního dne

Opravdu se nám nechce ležet na klasické pohovce nebo posteli, ale když naše tělo není dostatečně podepřeno a svaly jsou trochu napjaté, můžeme se cítit podráždění a dát to najevo. A pak je tu problém ráno vstát po dobrém spánku. Vaše třesoucí se ruka může být stále omámená, vaše hlava není čistá, když se poprvé probudíte, a vašemu soustředění může chvíli trvat, než váš mozek začne správně fungovat.